Дієтична добавка з молозивом і селеном Lambre Colostrum Pro + Se

 • 706 грн.


Наявність: В наявності

Характеристики

Категорія: Імуностимулятори
Лінія: COLOSTRUM PRO

Опис

60 капсул

Харчова добавка Colostrum Pro + SE - засіб, метою якого є доповнення нормального раціону харчування. Цей препарат є концентрованим джерелом вітамінів, мінералів та інших речовин, що надають ефективне фізіологічний вплив.

COLOSTRUM PRO + SE = молозиво + селен

  Особливими показаннями до прийому є:

  • часті бактеріальні та вірусні інфекції;
  • алергії і захворювання, пов'язані з імунною системою;
  • захворювання серця;
  • онкологічне захворювання;
  • виразки, опіки;
  • дієта для схуднення;
  • інтенсивні тренування;
  • знижена потенція;
  • проблеми зі шкірою (акне, герпес);
  • відсутність енергії, хронічна втома.

  Молозиво bovinum (молозиво корови) - це один з найцінніших продуктів харчування, які ми можемо знайти в природі. Це рідина, яка виробляється молочними залозами ссавців в кінці вагітності і протягом декількох днів після пологів. Містить більше 200 активних сполук високої концентрації, недоступних в інших формах. Молозиво - абсолютно натуральний компонент, при цьому діє на організм сильніше, ніж синтетичні речовини, що відіграє значну роль для організму.

  Молозиво: з чого складається?

  Інгредієнти Colostrum Pro + SE виробляються природним чином, позитивно впливаючи на роботу організму. Найбільш важливими з них є: антитіла (імуноглобуліни), лактоферин, багаті пролином поліпептиди, вітаміни і мінерали.

  АКТИВНІ ІНГРЕДІЄНТИ

  Мінерали (фосфор, кальцій, калій, магній і натрій) виконують структурну і регулюючу функції.

  Імуноглобуліни відповідальні за сильний імунітет. Імуноглобулін G (IgG) нейтралізує бактерії і токсини, що знаходяться в крові і лімфатичної системи; імуноглобулін М (IgM) вловлює і пов'язує віруси, що містяться в серцево-судинній системі; імуноглобуліни D і E (IgD і IgE) переносять речовини з крові і активують протиалергічну дію. До складу високоякісного молозива входить мінімум 16% імуноглобулінів.

  Багатий пролином поліпептид має можливість модуляції і стабілізації багатьох біологічних процесів, що відбуваються в організмі, а також впливає на активність імунної системи.

  Лактоферин - залізозв'язуючих білок, сприяє кращому засвоєнню заліза. Транспортує залізо в червоних кров'яних клітинах і допомагає усунути віруси, шкідливі бактерії, паразити, а також знижує ризик розвитку злоякісних пухлин.

  Вітаміни B1, B2, B6, B12, E, A, C - природного походження, повністю засвоюються.

  Лейкоцити - білі кров'яні тільця, що стимулюють вироблення інтерферону - протеїну, який перешкоджає ураженню організму на вірусну інфекцію.

  Гормон росту стимулює правильний ріст і забезпечує допоміжне лікування старих травм шкіри, м'язів і інших тканин. Гормон росту також сприяє спалюванню жиру у людей, які отримували дієту для схуднення.

  Ферменти регулюють роботу травного тракту.

  СЕЛЕН

  Селен є мікроелементом, що знаходяться в організмі людини в кількості 10-30 мг. Присутній у всіх людських тканинах, при цьому близько 30% від загального його кількості знаходиться в печінці, 15% - в нирках, 30% в м'язах і 10% в плазмі крові.

   Інгредієнти, що містяться в будь-який харчовій добавці, працюють синергетично, поставляючи в організм речовини, що стимулюють імунну систему. Colostrum Pro + SE доповнений селеніту натрію в оптимальній концентрації селену. В одній капсулі знаходиться 100% контрольного добового значення споживання даного з'єднання. Селен, будучи мінеральним з'єднанням, сприяє правильному функціонуванню імунної системи і захищає клітини від окисного стресу. Крім того, сприяє належному проведенню сперматогенезу, допомагає зберегти здоровими нігті і волосся, а також підтримує роботу щитовидної залози.

  Властивості СЕЛЕНА:

  • допомагає в правильному функціонуванні імунної системи;

  • захищає клітини від окисного стресу;
  • сприяє нормальному перебігу сперматогенезу;
  • допомагає зберегти ваші нігті і волосся здоровими;
  • підтримує роботу щитовидної залози.

  СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

  1-2 * капсули в день, під час їжі, запиваючи склянкою води. Не слід перевищувати рекомендовану добову дозу. Препарат не рекомендується приймати під час вагітності, а також в період годування груддю. Харчова добавка не може бути використана в якості заміни збалансованого харчування. Не слід застосовувати в разі алергії на будь-який з інгредієнтів.

  СКЛАД ПРОДУКТУ:

  молозиво, мальтодекстрин, желатин, наповнювачі - магнієві солі жирних кислот, селеніт натрію.

  * ВАЖЛИВО:

  1 капсула - без призначення лікаря.

  2 капсули - тільки після консультації з лікарем. Препарат можна приймати, починаючи з 16 років. Курс прийому - 3-4 тижні 3-4 рази на рік.

  Препарат Colostrum PRO + SE сприяє лікуванню різного роду захворювань і нездужань.

  Відгуки (5)

  Інші товари серії: COLOSTRUM PRO