Спонжи для макіяжу

В цій категорії немає товарів.

Спонжи для макіяжу

Спонж для макіяжу обов'язково присутні в арсеналі професійних візажистів. В домашній косметичці цей непримітний атрибут також принесе чимало користі: замінить серветки і навіть кілька кистей, допоможе рівномірно нанести тональний засіб і видалити надлишки косметики. Зовсім не обтяжить у догляді, в подорожі не займе багато місця. Ідеальний помічник для ідеального макіяжу!

На що здатний спонж

Спонж – невелика каплеподібна губка. Округла форма дозволяє йому дістатися до самих важкодоступних, проблемних зон особи. Наприклад, опрацювати тональною основою не тільки лоб і щоки, але розподілити її на крила носа, простір у внутрішніх куточків очей, скроні, підборіддя. 

Використовуючи спонж, можна наносити як тональну основу, так і пудру. Ви забудете про нерівностях, розлучення, пропущених ділянках. Ці промахи завжди помітні, виглядають неакуратно і здатні зіпсувати навіть самий ефектний макіяж. 

Для застосування спонжа у візажистів є хитрощі, які дуже просто освоїти. Злегка зволожена губка не вбирає тональну основу і завдає засіб економніше, рівномірним, напівпрозорим шаром. Таке покриття, на відміну від щільного, виглядає вишукано. Вологий спонж також стане в нагоді, щоб видалити з обличчя надлишки косметики. Час від часу промивайте його проточною водою з милом і давайте добре просохнути. 

Про рішення купити спонж для макіяжу ви не пошкодуєте. Багатофункціональний аксесуар повністю виправдає свою ціну і вашу довіру.