Крем для чоловіків


Крем для рук Зволожуючий крем для рук VITAMIN CARE фото, цена

Зволожуючий крем для рук VITAMIN CARE

Зволожуючий крем для рук з комплексом вітамінів і біотином. Інтенсивно зволожує, розгладжує та тоніз..

145.20 грн.


Крем для рук Крем для рук HAND CREAM фото, цена

Крем для рук HAND CREAM

Крем піклується не тільки про шкіру рук, але і про нігті, активно зволожує, зміцнюючи і протидіючи ї..

110.22 грн.

Показано с 1 по 2 из 2 (Всього 1 сторінок)

Відгуки про Крем для чоловіків

Крем для рук Зволожуючий крем для рук VITAMIN CARE фото, цена

Зволожуючий крем для рук VITAMIN CARE

Карина 23.08.2017

Крем как раз для моих проблемных рук. У меня из-за недостатка витамина морщится кожа на подушечках пальцев время от времени, причем с детства((( По рекомендации врача пью витаминные препараты плюс посоветовал крем. Здесь как раз есть витамины А, Е - то, что нужно. Постепенно ручки возвращаются в норму.

Читать далее...

Крем для чоловіків

Для регулярного і якісного догляду за чоловічою шкірою експерти Lambre розробили спеціальні, адаптовані формули кремів. Вони спрямовані на зволоження та живлення, щоб обличчя і тіло сяяли здоров'ям і молодістю. Якою б серйозною не був чоловік, його імідж складається з нюансів, тому дрібниць тут бути не може. 

Цілеспрямований догляд

В арсеналі чоловічих косметичних засобів обов'язково повинен бути чоловічий крем для рук, а також для обличчя і тіла. Причому такий набір вже давно не сприймається як чисто жіноча прерогатива. Догляд за собою – це норма для представників будь-якої статі. 

На більш грубої шкіри чоловіки зморшки, на жаль, виявляються раніше, і вони більш помітні. Фахівці стверджують, що справа ще й у гормональної активності, яка знижується приблизно після 30 років. Майже щодня особа не підлягає такій стресовій процедурою, як гоління, що порушує цілісність епідермісу. Додамо ще й вплив негативних зовнішніх факторів: умови праці чоловіків найчастіше менш вигідні, ніж у жінок, а от захисні засоби, наприклад, від сонця, вони практично не використовують. Враховуючи все це, шкіру не можна залишати без допомоги. 

Якісний крем для чоловіків з натуральними екстрактами живить і зволожує шкіру, допомагає їй швидше відновитися і оновитися, підтягує, усуває подразнення, лущення, відчуття сухості. Вибирайте відповідні кошти з колекції Lambre. Всього кілька хвилин турботи про себе забезпечать комфорт і відчуття впевненості на весь день.