Олія для тіла

В цій категорії немає товарів.

Олія для тіла

Використовуючи масло для тіла, ви продовжуєте молодість своєї шкіри. Як правило, основна функція цього кошти – зволоження. Але вся косметична продукція Lambre багатофункціональна і радує ефективністю більше, ніж можна очікувати. Завдяки ніжному маслу з ретельно підібраним набором природних компонентів тіло не тільки стане більш пружним, а також позбутися від ненависної «апельсинової кірки». 

Інтенсивне зволоження з бонусами

Масло для догляду за тілом, розроблене фахівцями компанії Lambre, слід наносити на чисту шкіру, відразу після прийняття душу. Воно моментально «запечатує» вологу в клітинах шкіри, при цьому швидко вбирається і не залишає неприємного відчуття липкості. 

На відміну від більшості подібних продуктів інших брендів, формула посилена за рахунок збагаченого складу: кілька масел, наприклад, ши і какао, натуральні екстракти і цінний рослинний комплекс. Кожен інгредієнт націлений на ефективне розв'язання визначеної задачі: зволоження, живлення, підвищення еластичності шкіри, боротьба з ознаками целюліту. 

У олії досить густа консистенція, тому воно не розтікається, легко розподіляється по поверхні шкіри і витрачається дуже економно. Надмірна щедрість тут ні до чого, кількох грамів вистачить, щоб забезпечити тілу повноцінну зволожуючу і живильну процедуру. 

Використовуйте масло для тіла в комплексі з іншими поживними засобами: гелем-пілінгом, щоденним кремом, активною сироваткою. Шкіра стане гладкою, зменшуються жирові відкладення, і в целюліту не залишиться жодного шансу.