Пілінги і скраби для обличчя

В цій категорії немає товарів.

Пілінги і скраби для обличчя

Пілінги і скраби від Lambre знадобляться для обов'язкового етапу догляду за шкірою – очищення. Не буде перебільшенням сказати, що без них особа приречена старіти завчасно. Але такий шлях не для нас! Щоб зберегти молодість і підсилити ефект від кремів і масок, користуйтеся засобами з цього розділу мінімум раз в тиждень. 

Навіщо потрібні скраби і пілінги

Під впливом біологічних процесів і зовнішніх факторів щодня на нашій шкірі, включаючи шкіру обличчя, відмирає близько 50 тисяч клітин. Третина обсипається природним шляхом. Інше змішується з потім і закупорює пори. 

На щастя, шкірний покрив безперервно оновлюється. Але коли поверхня забруднена мертвими клітинами, молоді не можуть вийти на поверхню. Як результат, шкіра дихає із труднощами, не вбирає поживні речовини із засобів по догляду. Регенерація сповільнюється і на обличчі швидше з'являються ознаки вікових змін: втрата тонусу, зморшки, втрата чіткого контуру, тьмяний відтінок. 

З цією проблемою якраз і справляються кошти для інтенсивного відлущування ороговілого шару – пілінги і скраби. Вони дбайливо очищають шкіру від забруднень, ороговілих лусочок дерми, насичують її киснем, стимулюють вироблення колагену і готують до подальших процедур по догляду. Ефект від денного і нічного кремів буде багаторазово посилений. 

У складі формул для очищення натуральні масла, мікрочастки рослинного походження, комплекс провітамінів. Навіть після першого застосування скрабу або пілінгу ви відчуєте, наскільки гладкою і ніжною стала ваша шкіра, позбувшись від відмерлих частинок до шару «новонароджених» клітин.