Рум'яна


Рум'яна Рум'яна Compact Blush фото, цена

4 Отзыва

Рум'яна Compact Blush

Рум'яна мають бархатистою текстурою, легко наносяться, надаючи шкірі здорове сяйво. Дотик рум'ян осв..

240 грн.

Показано с 1 по 1 из 1 (Всього 1 сторінок)

Відгуки про Рум'яна

Рум'яна Рум'яна Compact Blush фото, цена

Рум'яна Compact Blush

Екатерина 20.09.2016

Искала натуральные румяна с естественным цветом, ура, я их нашла! Довольна всеми продуктами этой марки, но румяна для меня на особом положении, так как долго не могла подобрать для себя хороший продукт.

Читать далее...

Рум'яна для обличчя

Ох, вже ці жінки! Вічно незадоволені собою, а якщо і задоволені, то «ось тут би ще трошки покращити...» На щастя, грамотний макіяж творить чудеса. Кожен день можна створювати нові образи, підкреслювати достоїнства і вміло приховувати недоліки. Але іноді представниці прекрасної підлоги роблять фатальну помилку – забувають про рум'янах.

Маленька хитрість у вашій косметичці

Отже, ви завдали тональну основу і ретельно замаскували всі недоліки коректором. Далі приходить час для моделювання обличчя - і на арену виходять рум'яна. Професійні візажисти справедливо вважають, що без них обличчя виглядає «плоским». Нанесіть рум'яна, порівняйте результат «до» і «після» - і ви в цьому переконаєтеся. 

Бархатисті рум'яна Lambre представлені в різноманітних теплих і холодних відтінках, від майже прозорого коралового до насиченого рожевого персика і опала. Кожен відповідає головному правилу: максимальна натуральність. По тональності рум'яна повинні гармоніювати з відтінками помади. Звертайте на це увагу, якщо вирішили придбати рум'яна вперше і ще не знаєте, які підійдуть найкраще. 

Правила і лінії нанесення рум'ян залежать від форми обличчя. Можна виділити або пом'якшити вилиці, скорегувати непропорційність підборіддя та інше. Справа декількох секунд, зате ефект приголомшливий: свіжий відтінок і бездоганний овал.

Акуратний золотистий футляр з рум'янами Lambre доповнено дзеркалом і зручною пензликом. Його приємно тримати в руках, комфортно використовувати і особливо приємно, коли оточуючі помічають ваше перетворення. Не дивно, адже тепер у вашому арсеналі косметики маленька, але така корисна хитрість.