Бронзер Lambre CONTOUR FACE PRESSED POWDER

  • 293 грн.


Наявність: В наявності

Характеристики

Вид: Бронзатор

Опис

№2. Bronzer Mat/Бронзатор матовий

№3. Bronzer Glow/Пудра з ефектом сяйва

Який ефект створюють бронзеры CONTOUR FACE PRESSED POWDER?

- контурування;

- затемнення і візуальне зменшення окремих ділянок;

- ефект легкої засмаги.

У чому різниця і як їх використовувати?

Бронзер Glow, що містить в складі сяючі частинки, ідеально підійде для використання літніми вечорами. Відмінно підходить для власниць сухої і нормальної шкіри. А Mat бронзатор краще підійде для повного макіяжу і якщо у вас жирна або комбінована шкіра. Відмінно приховає зморшки і допоможе виглядати природно. Використання матових бронзаторів рекомендується, в основному, блондинкам.

Ділянки, на які ви наносите бронзер, візуально буде здаватися "заглибленими". Бронзер звузить ніс, виділить і підкреслить вилиці, а також зменшить наш лоб, надаючи обличчю тривимірний ефект.

Як наносити бронзер?

Наносьте бронзер великим пензлем. Великий круглий пензлик забезпечить рівномірний розподіл бронзера. Занадто маленький пензлик, зі збитим волоссям, може призвести лише до появи неестетичних плям на поверхні шкіри.

Не на все обличчя

Уникайте нанесення косметичних бронзерів на всю поверхню обличчя. Найбільш природний ефект виходить, якщо нанести бронзер на виступаючі ділянки обличчя - вилиці і кінчик носа.

Моделюйте обличчя бронзером, створюючи форму цифри 3.

Базова техніка моделювання рис обличчя за допомогою бронзера полягає в нанесенні на зовнішню область особи, тобто від центральної лінії росту волосся до скронь, потім у напрямку скул, і, нарешті, до лінії щелепи.

Поєднання бронзера з рум'янами

Ми можемо надати особі сяючий і свіжий вигляд за допомогою нанесення на вилиці невеликої кількості бронзера, змішаного з рожевими відтінками рум'ян LAMBRE COMPACT BLUSH.

Пудра наноситься по-різному в залежності від форми обличчя.

Кругле обличчя - нанесіть бронзери від середини вуха в напрямку рота через середину щоки - таким чином, обличчя буде здаватися більш худим. Крім того, ви можете провести пензлем по низу щік і скронь.

Квадратне обличчя - нанесіть бронзер тільки на кути чола і з боків щік, злегка заходячи на вилиці. Таким чином, ви згладите гострі і різкі риси.

Трикутне обличчя - бронзер нанесіть на кінчик підборіддя, віскі і вершини вилиць.

Довгасте обличчя - нанесіть бронзер на підборіддя, завдяки чому візуально зменшите обличчя, а також на бічні сторони чола і виски, так що можете бути впевнені, що Ваше обличчя набуде більш правильної форми.

ДОДАЙТЕ СВОЄМУ ОБЛИЧЧЮ ТРИВИМІРНІСТЬ І БЛИСК!

Відгуки (3)

Схожі товари


Пудра Хайлайтер для обличчя CONTOUR FACE PRESSED POWDER фото, цена

Хайлайтер для обличчя CONTOUR FACE PRESSED POWDER

Хайлайтер для обличчя CONTOUR FACE PRESSED POWDER:- скульптурування;- висвітлення і візуальне збільш..

293 грн.


Пудра Пудра компактна COMPACT POWDER фото, цена

Пудра компактна COMPACT POWDER

Колекція компакт-пудр, створена з урахуванням новітніх технологій, забезпечує шкірі тривалий матирую..

293 грн.