Сироватка для вій


Сироватка для вій Сироватка для вій MAGIC LONG EYELASH фото, цена

17 Отзывов

Сироватка для вій MAGIC LONG EYELASH

Покращена формула сироватки стимулює природний ріст вій, а також зміцнює волосся від коренів, вії ст..

391 грн.

Показано с 1 по 1 из 1 (Всього 1 сторінок)

Відгуки про Сироватка для вій

Сироватка для вій Сироватка для вій MAGIC LONG EYELASH фото, цена

Сироватка для вій MAGIC LONG EYELASH

Наталья 21.03.2017

Про сыворотку для роста ресниц от Lambre слышала уже давно, все никак не решалась попробовать. Пользуюсь уже вторую неделю, реснички начали удлиняться и стали заметно пушистее. Рекомендую!

Читать далее...

Сироватка для вій

Туш і підводка надають віям візуальний об'єм. Але щоб вони насправді були довгими і густими, потрібен спеціальний, дбайливий догляд. Саме для цього фахівці компанії Lambre створили ексклюзивну новинку – сироватку для вій. При регулярному застосуванні ви побачите прекрасний результат без процедури нарощування. 

Подаруйте віях красу

Формула сироватки для вій збагачена дванадцятьма (!!!) найціннішими компонентами, включаючи вітамінний комплекс (еластичність і блиск), протеїни шовку (захист від механічних пошкоджень), Widelash TM (зміцнення волосяних фолікул), Bimatoprost (інтенсивний ріст), Biomimetic peptides (густота), Pantenol (гладкість та зволоження). 

Зрозуміло, якщо протестувати сироватку один раз, дива не станеться. Використовувати її систематично, така турбота дозволить:

- збільшити кількість вій і додати їм обсяг;

- зміцнити від самого заснування, запобігти ламкість;

- скоротити випадання і продовжити час життя;

- стимулювати процеси росту;

- захистити вії від негативного впливу навколишнього середовища.

Сироватка для вій має гелеву консистенцію, наноситься зручною пензликом. Краще робити це на ніч після зняття макіяжу. Перші результати ви побачите в середньому через 15 днів, хоча багато чого залежить від сприйнятливості до засвоєння компонентів. Для максимального ефекту курс рекомендується продовжити на період до 6 місяців. Потім просто підтримуйте красу вій, застосовуючи сироватку кілька разів на тиждень. 

Рецептура пройшла незалежні медичні тестування, доводять її безпека для зору. Сироватка не подразнює очі, не викликає алергії і повністю заповнює потребу вій у поживних речовинах.