Підводка для очей

В цій категорії немає товарів.

Підводка для очей

Підводка Lambre створить більш виразну і чітку лінію, ніж олівець. Це найшвидший спосіб підкреслити очі і, при бажанні, вигідно змінити їх пропорції. Існує досить багато різновидів стрілок, від ледь помітних класичних до гламурного варіанти в стилі «smoky-eyes». З косметикою професійного рівня добитися ідеального результату набагато простіше. 

Ідеальна точність і глибокий колір

У складі підводки для очей Lambre спеціальні полімери, завдяки яким вона не окислюється, не розтікається і не втрачає насиченість кольору, як трапляється з дешевими косметичними засобами. Протягом 12 годин ви можете бути впевнені, що стрілки виглядають бездоганно. Крім того, засіб в обов'язковому порядку проходить офтальмологічний контроль і ні в якому разі не шкодить очам. 

Стійкість, точність, глибина кольору і безпека - це властивості професійного продукту, над розробкою якого працювали талановиті зарубіжні косметологи. Нам вдвічі приємно, що в каталозі Lambre ви можете вибрати і купити якісну підводку для очей за доступною ціною, без божевільних накруток. 

Підводка висихає моментально, тому наносити її потрібно точно і обережно, ледь прикривши очі. Якщо ще боїтеся, що здригнеться рука, не намагайтеся провести стрілку цілком, робіть невеликі штрихи, потім з'єднайте їх в одну лінію. У внутрішнього кута ока проводите більш тонку межу. Ближче до зовнішнього розширюйте її, змінюючи силу натискання кисті. 

Буде потрібно трохи терпіння і вправності, але результат того вартий: чарівний погляд і трендовий макіяж!