Точила для косметичних олівців


Точилка Точилка для косметичних олівців SHARPENER фото, цена

3 Отзыва

Точилка для косметичних олівців SHARPENER

Ефективна точилка c лезом високої якості і високоміцним корпусом призначена для заточування косметич..

27 грн.

Показано с 1 по 1 из 1 (Всього 1 сторінок)

Відгуки про Точила для косметичних олівців

Точилка Точилка для косметичних олівців SHARPENER фото, цена

Точилка для косметичних олівців SHARPENER

Людмила 30.06.2018

Удобная точилка, брала вместе с карандашами для губ и глаз. Точит идеально и цена отличная.

Читать далее...

Точилка для косметичних олівців

Вважаєте, що точилка – якраз та річ, на яку можна не витрачатися? Марно. Професійні візажисти підрахували, що добротна точилка дозволяє зберегти до 30% олівця, яких ви втрачаєте, намагаючись загострити його чим попало. Тепер уявіть, скільки олівців для очей і губ ви збережете за рік завдяки якісному для заточування інструменту. Суцільна економія грошей і улюбленої косметики! 

Під правильним кутом

Затупившийся олівець не дасть провести чітку, рівну лінію контуру губ або краю століття. Тому час від часу доведеться оновлювати форму грифеля. Але звичайна канцелярська точилка для цього не призначена. Не дивно, що вона постійно ламає олівці, «змушуючи» їх витрачати в кілька разів швидше, ніж треба. Заощадивши на точилке один раз, ви будете постійно витрачати зайві гроші на косметику. 

У точилке для косметичних олівців компанії Lambre лезо знаходиться під чітко вивіреним, більш тупим кутом. Вона зрізає мінімум деревини, зберігає м'який грифель від пошкоджень і залишає не надмірно довгий кінчик, щоб він не ламався під час нанесення макіяжу. Є просте правило: чим більше діаметр олівця, тим коротше повинна бути довжина оголеного грифеля. 

Цей інструмент підійде до будь-якого олівця з колекції Lambre і інших брендів. Гостре лезо не тупиться про специфічну структуру, тому однією точила вистачить на довгі місяці і навіть роки. Ваші олівці будуть завжди бездоганно заточеними, а макіяж – стильним і акуратним.