Освітляючий шампунь PRO:VOKE TOUCH OF SILVER Brightening Shampoo

  • 245 грн.


Наявність: В наявності

Характеристики

Вид: Шампунь

Опис

Правильно підібраний догляд за волоссям - це основа для збереження їх свіжості і здоров'я. Світле волосся вимагають особливого догляду, вони швидко втрачають свій природний колір і стає жовтим або тьмяними. Ми розповімо вам, як правильно доглядати за світлим волоссям теплих і холодних відтінків, щоб вони завжди залишалися здоровими і блискучими.

PRO: VOKE TOUCH OF SILVER

ДЛЯ ВОЛОССЯ ВІДТІНКІВ ХОЛОДНИЙ БЛОНД, ПЛАТИНА, А ТАКОЖ ВОЛОССЯ З СИВИНОЮ.

Освітлюючий шампунь, що усуває жовтий відтінок Touch of Silver Brightening Shampoo PRO:VOKE.

Тонуючий шампунь для фарбованого волосся в холодних відтінках блонд, платина, а також волосся з сивиною – лише раз на тиждень!

Містить активний фіолетовий пігмент, завдяки чому ефективно нівелює небажаний жовтий відтінок волосся. Волосся з сивиною або платинове волосся отримає тонкий сріблястий блиск. Ефект помітний вже з першого застосування.

Спосіб застосування: нанесіть достатню кількість шампуню на змочене водою волосся та залиште на 5 хвилин, після чого ретельно прополощіть. Застосовувати раз на тиждень. Щоб досягти найбільшого результату застосовуйте разом з кондиціонером TOUCH OF SILVER Intensive Conditioner.

Застереження: НЕ ЗАСТОСОВУВАТИ НА СВІЖОПОФАРБОВАНЕ ВОЛОССЯ, ЗАЧЕКАТИ 2 ТИЖНІ. НЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ ЩОДНЯ. У випадку потрапляння у очі ретельно промийте їх великою кількістю води. Використовувати відповідно до рекомендацій. Може викликати алергічну реакцію. Тримати в недосяжному для дітей місці. Уникайте контакту з одягом та пористими поверхнями - продукт може лишати плями.

Тільки для зовнішнього використання. Не тестується на тваринах. Рівень pH від 5,50 до 6,50.

Інгредієнти: вода, лауретсульфат натрію, коко-глюкозид, ПЕГ-7 гліцерил кокоат, динатрію кокоамфодіацетат, гліколь дистеарат, лаурет-4, кокамідопропіл бетаїн, ПЕГ-6 каприлік/каприк гліцериди, ПЕГ-150 пентаеритрітіл тетрастеарат, гліцерил олеат, полікватерніум-10, парфум (віддушка), бензофенон-4, саліцилова кислота, дінатрій ЕДТА, хлорид натрію, мурашина кислота, гідроксид натрію, лимонна кислота, гліцерин, токоферол (вітамін Е), гідрогенізованих пальмових гліцеридів цитрат, бутилфеніл метилпропіонал, ліналоол, фарбник фіолетовий №43 (ext.violet 2), фарбник блакитний №2 (HC Blue №2).

Виробник: Godrej Consumer Products (UK) Ltd, Falcon House, 115-123 Staines Road, Hounslow, Middlesex, TW3 3LL, PO Box 531, Hounslow, TW3 9LX TW3, United Kingdom.


Відгуки (2)

Схожі товари


Догляд за волоссям Живильний кондиціонер для волосся з маслом кокосу Inecto Naturals Coconut Conditioner  фото, цена

Живильний кондиціонер для волосся з маслом кокосу Inecto Naturals Coconut Conditioner

Кондиціонер для сухого і пошкодженого волосся. Завдяки багатій формулі, що містить органічне кокосов..

168 грн.


Догляд за волоссям Зміцнюючий шампунь з екстрактом бамбуку INECTO NATURALS BAMBOO SHAMPOO фото, цена

Зміцнюючий шампунь з екстрактом бамбуку INECTO NATURALS BAMBOO SHAMPOO

Зміцнюючий шампунь для слабкого та пошкодженого волосся. Завдяки багатій формулі, що містить натурал..

184 грн.