Мило для чоловіків


Мило Мило ALEPPO фото, цена

10 Отзывов

Мило ALEPPO

Мило Aleppo благотворно впливає на стан шкіри і волосся - живить, зволожує і пом'якшує, а також спри..

138 грн.

Показано с 1 по 1 из 1 (Всього 1 сторінок)

Відгуки про Мило для чоловіків

Мило Мило ALEPPO фото, цена

Мило ALEPPO

Виталина 21.06.2017

Лучшее мыло, которое мы вообще пробовали, с удовольствием пользуемся всей семьей. Нежное, прямо радует ощущение натуральности, что сегодня редкость. Ухаживает за кожей, не пересушивает. Вообще у меня очень чувствительная кожа, но от него шелушений и стянутости нет, классное!

Читать далее...

Мило для чоловіків

Якщо мило бренду Lambre удостоївся честі бути в цьому розділі, воно дійсно підходить чоловікам. Адже ніхто не посперечається з тим, що представники сильної статі не менш обережні і уважні до своєї зовнішності, ніж жінки. Щоправда, коштів чоловікові потрібно не так багато, але без мила для щоденної гігієни не обійтися. 

Не просто назва

Фрази на кшталт «справжній чоловік користується господарським милом» давним-давно застаріли. Сьогодні досить шампунів, гелів для душу і кремів з істинно чоловічим» характером. Фахівці Lambre, розробляючи брендові новинки для сильної половини людства, створювали не просто кошти з суворим і стриманим ароматом. У кожній формулі, включаючи мило, максимально враховували відмінності в будові шкіри. 

Чоловіча шкіра грубіша і щільна. Але це не означає, що вона позбавлена проблем. Одна з них – надмірна пітливість. Оливкове мило ідеально очищає пори, миттєво нейтралізує неприємний запах і допомагає зберегти відчуття свіжості на тривалий час. Воно не порушує природний рівень рН і живить шкіру завдяки вмісту натуральних олій і вітамінних добавок, чудово знімає запалення і подразнення після гоління. 

Піклуватися про всіх складових свого іміджу, відчувати себе привабливою і впевненим – це зовсім не розкіш. Це необхідність для сучасного успішного чоловіка. І така, здавалося б, незначна річ, як мило, здатна зарядити позитивом на весь день.