Бальзам для рук

В цій категорії немає товарів.

Бальзам для рук

Якщо руки часто піддаються впливу зовнішніх факторів, моментально реагують на мороз, схильні до пересушування і роздратування, вони потребують особливо ретельного догляду. Для екстреної допомоги вимогливою шкірі рук фахівці Lambre розробили бальзам з воістину королівської формулою. 

Крем бальзам – дует для королівського догляду

Дивно, але близько 90% жінок обмежуються тільки кремом і забувають, що існує ще один засіб - бальзам для рук. Він випускається в схожій упаковці, але відрізняється складом і впливом. 

Косметологи збагатили формулу бальзаму натуральними екстрактами, маслами, наприклад, маслом ши, і кератином, що підвищує еластичність шкіри. Вона отримує інтенсивне зволоження і більше не страждає від сухості. Одночасно засіб з приємним ароматом усуває роздратування, загоює ранки і запускає процеси регенерації, тобто відновлення клітин. 

Якщо крем впливає здебільшого на верхні шари шкіри, бальзам проникає набагато глибше і відновлює структуру зсередини. Після того, як він вбереться (не залишає жирного блиску і липкості), ефект догляду ще не завершується. Засіб огортає руки найтоншої захисною плівкою. Вона невидима, але вбереже долоні від появи сухості і тріщин під час прання, прибирання, миття посуду та інших повсякденних турбот. 

Бальзам для рук, як і крем, можна, а для чутливої шкіри навіть потрібно, використовувати щодня. Ці кошти з колекції Lambre ідеально доповнюють один одного і забезпечать рук зволоження, живлення і захист. Розкішний догляд для ручок, які цього заслуговують!